Gigabyte A520M K V2 1.0 M/B Processor family AMD, Processor socket AM4, DDR4 DIMM, Memory slots 2, Supported hard disk drive int
- TootjadGigabyte
- Mudel: A520M K V2
- Saadavus: 5
-
61€
Gigabyte A520M K V2 1.0 M/B Processor family AMD, Processor socket AM4, DDR4 DIMM, Memory slots 2, Supported hard disk drive interfaces SATA, M.2, Number of SATA connectors 4, Chipset AMD A520, Micro ATX
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 260.00 mm |
| Brutokaal | 1.00 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 70.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 200.00 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Emaplaadi kujutegur | Micro ATX |
| Garantii | 36 month(s) |
| Kiibikomplekt | AMD A520 |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Mälupesad | 2 |
| Netokaal | 0.80 kg |
| Paber/Papp | 180.00 g |
| Palette Qty | 237 pc(s) |
| Plastik (ilma PET-ita) | 20.00 g |
| Producer product name | A520M K V2 1.0 M/B |
| Protsessori perekond | AMD |
| Protsessori pesa | AM4 |
| SATA-ühenduste arv | 4 |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.20 kg |
| Toetatud kõvakettaliidesed | SATA, M.2 |
| Toetatud mälutüübid | DDR4 DIMM |
| Type of battery | Accumulator |
| Ühilduvad protsessoriseeriad | Supports AMD Ryzen 5000 Series/ Ryzen 5000 G-Series/ Ryzen 4000 G-Series and Ryzen 3000 Series Processors |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | No |
Sildid: gigabyte a520m k v2 10 mb processor family amd, processor socket am4, ddr4 dimm, memory slots 2, supported hard disk drive int, a520m k v2, gigabyte, emaplaadid




